AudioQuest CINNAMON 2m Zobraziť plnú veľkosť

AudioQuest CINNAMON 2m

AudioQuest Cinamon HDMI (2 m) - HDMI
DigitalAudio/Video kábel

Viac detailov

86,00 €

POPIS PRODUKTU

Výborný HDMI kábel radu Cinnamon má vďaka materiálovému zloženiu vylepšené prenosové vlastnosti , čo je zrejmé ako na menších , tak na väčších dĺžkach . Vodiče z bezkyslíkatej extrémne čistej medi sú v tomto prípade potiahnuté vrstvou 1,25 % striebra . Kábel bol pre svoje kvalitné vlastnosti vysoko ocenený v mnohých testoch , okrem iného dostal maximálne možné hodnotenie piatich hviezdičiek od renomovaného časopisu What HiFi ? .
What - HiFi ? 5 stars


POSTRIEBRENÉ VODIČE S PEVNÝM JADROM


Drôtové vodiče eliminujú nežiaduce interakciu medzi vláknami , známu u spletaných ( lankových ) vodičov a tiež redukujú prenosový rozptyl ( jitter ) . Postriebrené drôtové vodiče sú tak ideálne pre ľubovoľne náročnú aplikáciu prenosu vysokých frekvencií , ktoré sú potrebné napríklad u Ethernet audio . Tieto signály o vysokých frekvenciách sa vo vodičoch prenášajú výhradne po ich povrchu , preto sa postriebrený medený kábel chová veľmi podobne , ako by bol Celostříbrný , pričom je však výrazne lacnejšia .

PEVNÁ PE IZOLÁCIA VYSOKEJ HUSTOTY


Akýkoľvek materiál v bezprostrednej blízkosti vodičov sa stáva faktickým prvkom nedokonalého elektrického obvodu . Izolácia vodičov absorbujú časť prenášanej energie a spôsobujú tým straty . Časť tejto energie je spätne odovzdaná do vodičov a tým pôsobí skreslenie prenosu . Polyetylénová izolácia s vysokou hustotou zaisťuje jednak precízne a kritickú geometriu vodičov a navyše znižuje tak straty , tak fázové skreslenie u prenášaného signálu .

SMERNOSŤ


Všetky HDMI káble Audioquest sú smerové , to znamená , že v jednom smere sú ich súhrnné signálové prenosové vlastnosti vhodnejšie , než v smere opačnom . Tento smer je na kábloch vyznačený šípkou , ktorá by teda mala korešpondovať so zmyslom prenosu informácie , v tomto prípade napríklad z Blu - ray prehrávača do AV receivera , z AV receivera do televízora .

Výber z vlastností

- Kábel HDMI-A <-> HDMI-A triedy HighSpeed 
- Prenos tiež rozlíšenie 1080p/120Hz, 4K, 3D Video 
- Schopnosť obojsmerného prenosu ethernetových dát 
- Schopnosť prenosu spätnej zvukovej linky 
- Vodiče s pevným jadrom z medi s dlhým zrnom (LGC) 
- Vodiče potiahnuté 1,25% vrstvou striebra 
- Konštrukčne a materiálovo potlačí skreslenie (jitter) 
- Pevná polyetylénová izolácia 
- Nerozoberateľné konektory 
- Farba opletu čierna s červenou