Denon AVR-X3200X Zobraziť plnú veľkosť

Denon AVR-X3200X

• 180W x 7-kanálový vysoko kvalitný diskrétny zosilňovač pre silný a detailný zvuk
• Vstavaná Wi-Fi konektivita s duálnou anténou a vstavaný Bluetooth
• Integrovaný Dolby Atmos (až do 5.1.2); DTS:X ready (prostredníctvom aktualizácie firmvéru neskôr v roku 2015)
• Najnovšie štandardy HDMI s 4K / 60Hz s full-rate prehrávaním na všetkých vstupoch, 4:4:4 rozlíšenie, HDR, BT2020

Viac detailov

Dostupnosť: Dodanie: 1-5 dní

Len online

779,00 €

• 8 vstupov HDMI (1x predný) a 1 HDMI výstup s plnou podporou HDCP 2.2  

• Pokročilé spracovanie videa so škálovaním nižších rozlíšení na 1080p a 4k Ultra HD 

• Široká podpora pre streamovanie vrátane formátov s vysokým rozlíšením DSD, FLAC a AIFF
• Audyssey MultEQ XT s Audyssey Dynamic Volume a Dynamic EQ 

• Setup Assistant v 9 jazykoch; Jednoduchá inštalácia, jednoduché použitie 

• Režim Advanced ECO s automatickým nastavením vypnutia/zapnutia 
• K dispozícii v čiernej farbe 

Objavte vzrušujúci svet pohlcujúceho priestorového zvuku s A/V receiverom Denon AVR-X3200W, ktorý prináša Dolby Atmos surround dekódovanie pre dokonalý zážitok domáceho kina so soundtrackmi dnešných filmových trhákov. A prostredníctvom aktualizácie firmvéru (bude k dispozícii neskôr v roku 2015) dokáže AVR-X3200W dekódovať aj nové pôsobivé priestorové soundtracky DTS:X. Dolby Atmos aj DTS:X prinášajú objektovo založený priestorový zvuk a sú schopné riadiť režijné reproduktory pre vrcholný uchvacujúci 3D zvukový zážitok. Sekcia pokročilého videa ponúka plné 4K Ultra HD konektivitu spolu s podporou HDCP 2.2.

Plná bezdrôtová pripojiteľnosť zahrňuje tak Wi-Fi, ako aj Bluetooth s dvoma rôznymi anténami pre maximálne robustné spracovanie signálu. Môžete streamovať svoje obľúbené skladby zo streamovacích služieb vrátane Pandora, SiriusXM a Spotify Connect a počúvať niektorú z tisícov internetových rozhlasových staníc, ako aj stream z vášho obľúbeného iOS zariadenia cez AirPlay.
Vďaka výkonnému 7-kanálovému zosilňovaču AVR-X3200W dodáva 105W na kanál z identických zosilňovačov pre každý kanál, pričom AVR-X3200W podporuje multirooming, takže si môžete vychutnať 2 rôzne zdroje v rôznych miestnostiach v rovnakom čase. 

Zabudovaný Dolby Atmos; DTS: X Ready


Nová technológia priestorového zvuku Dolby Atmos modifikuje kódovanie kanálov v prospech pokročilejšieho objektovo založeného kódovania, čo dáva zvukovým dizajnérom schopnosť presne umiestniť zvuky kdekoľvek v 3-rozmernom priestore. Teraz si môžete s AVR-X3200W vychutnať túto ocenenú technológiu doma. Predstavuje možnosť pripojenia 5.1 priestorového zvukového systému reproduktorov a 2 dodatočné režijné reproduktory, alebo ďalšie 2 horné reproduktory Dolby Atmos pre dokonalý zážitok z domáceho kina. Spolu s dekódovaním Dolby Atmos a Dolby Surround Upmixing podporuje AVR-X3200W tiež bezstratové dekódovanie Dolby TrueHD a ďalšie technológie Dolby Digital.

Najnovší formát pohlcujúceho priestorového zvuku DTS: X ponúka objektovo-založené audio kódovanie, ktoré umožňuje zvukovým dizajnérom umiestniť zvukové prvky kdekoľvek v akustickom 3D priestore a pomocou režijných reproduktorov dodať ohromujúci priestorový zvukový zážitok. AVR-X3200W tiež obsahuje funkcie DTS-HD Master Audio a ďalšie technológie DTS. DTS:X a DTS Neural:X Upmixer budú k dispozícii prostredníctvom on-line aktualizácie firmvéru v priebehu roku 2015. 

Pre ďalšie informácie prosím navštívte stránku www.denon.com/dtsx .

Pokročilý štvorjadrový 32-bitový DSP procesor


AVR-X3200W beží na pokročilom štvorjadrovom 32-bitovom DSP procesore, preto ľahko zvláda úlohy spracovania multi-thread, vrátane Dolby Atmos a DTS:X dekódovania, akustickej korekcie izby Audyssey MultEQ XT, riadenia basov a DSP surround simulácie. Procesor disponuje obrovským výpočtovým výkonom, so 4 300 MHz DSP jadrami spracuje viac ako 1 miliardu operácií za sekundu.

Integrovaný Bluetooth a Wi-Fi; streamovanie hudby; AirPlay


Vďaka Bluetooth a Wi-Fi pripojeniu na bezdrôtové streamovanie s duálnou anténou, dokáže AVR-X3200W zabezpečiť pokročilé a bezchybné streamovanie, dokonca aj v preľudnených RF prostrediach. Pripojte sa k internetu prostredníctvom vašej domácej sieti Wi-Fi (alebo fixným káblovým pripojením cez Ethernet portom RJ-45) a môžete si vychutnať obľúbené skladby zo streamovacích hudobných služieb ako Pandora, Sirius XM a Spotify Connect, ako aj z tisícov internetových rozhlasových staníc po celom svete.
S AirPlay si môžete vychutnať zoznamy vašich obľúbených skladieb bezdrôtovo z vášho zariadenia iOS, vrátane iPod touch, iPhone a iPad. AVR-X3200W je tiež certifikované pre DLNA 1.5, čo zabezpečí kompatibilitu s vaším domácim PC alebo Mac. Denon AVR Remote App umožňuje ľahko ovládať AVR-X3200W z vášho obľúbeného prenosného zariadenia a je k dispozícii pre iOS a Android.

Najnovšie pripojenie HDMI 2.0a; HDCP 2.2 kompatibilita; Certifikácia ISF


AVR-X3200W je pripravený pre budúcnosť. Je vybavený pokročilou video sekciou, ktorá je plne kompatibilná s najnovšími špecifikáciami HDMI 2.0a a HDCP 2.2 na všetkých 8 HDMI vstupoch. Vďaka 4K Ultra HD video, 60 Hz 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkovaniu, High Dynamic Range (HDR) a 21:9 videu, 3D, a priechodziemu BT.2020 na každom vstupe je AVR-X3200W pripravený pre budúcu generáciu Blu-ray prehrávačov, set-top boxov a ďalších 4K Ultra HD zdrojov.

Video procesor má tiež schopnosť prekódovať a upconvertovať štandardné a HD rozlíšenie a analógový a digitálny video obsah na 4K Ultra HD a vdýchnuť tak nový život do vašich obľúbených starších zariadení.
Okrem toho bol AVR-X3200W certifikovaný Imaging Science Foundation, vybavený celou sadou kalibračných kontrolných videí (určených pre použitie ISF technikom), spolu s módmi videa ISF Day a ISF Night. 

Výkonný 7 – kanálový diskrétny zosilňovač s režimom Eco


S menovitým výkonom 105 W na kanál (20Hz ~ 20 kHz, 0,08% THD, 8 ohmov) AVR-X3200W má identické zosilňovače pre všetkých 7 kanálov, s výkonovými zariadeniami s vysokou prúdovou zaťažiteľnosťou, kompatibilné aj s reproduktormi s nižšou, 4 Ohmovou impedanciou.
Rozšírený režim Eco je k dispozícii pre nastavenie Auto, ktoré konfiguruje sekciu zosilňovačov pre optimálnu účinnosť výstupného výkonu. Šetrí energiu, ale zároveň prináša silný zážitok z počúvania.

Smart TV pripojenie


Cez funkciu HDMI CEC (consumer electronics control) vo vašom Smart TV môžete ovládať svoje Denon AVR pomocou diaľkového ovládania Smart TV. So zapnutou funkciou “HDMI control” v prijímači, môžete nastaviť "Smart Menu" pre ovládanie vášho  AVR Denon. Smart Menu na domovskej obrazovke vášho Smart TV poskytuje rýchly prístup k zdrojom a výberu režimu surround, menu nastavení AVR, a 4 tlačidlám rýchleho výberu.

Jednoduché nastavenie, jednoduché použitie


Prostredníctvom nášho exkluzívneho Setup Assistanta spolu so sprievodcom Quick Start, môžete pripojiť a konfigurovať AVR-X3200W rýchlo a ľahko. Setup Assistant vás prevedie procesom pomocou jasnej grafiky a textu na obrazovke a umožní optimalizáciu kritických nastavení systému pre najlepšiu možnú kvalitu zvuku z vašej konkrétnej konfigurácie zariadenia.

Audyssey Silver DSP Suite


Denon bol prvým výrobcom A/V receiverov, ktorý aplikoval pokročilé audio algoritmy DSP Audyssey a zaviedol od tej doby najviac komponentov vybavených Audyssey. AVR-X3200W je vybavený sadou funkcií DSP Audyssey Silver, ktorý zahŕňa MultEQ XT, Dynamic EQ a Dynamic Volume. 

Audyssey MultEQ XT automaticky akusticky zmeria miestnosť a koriguje systémové opatrenia, aby vytvoril pre vaše reproduktory najplynulejšiu a najprirodzenejšiu tonálnu rovnováhu k akustike vašej izby. MultEQ XT poskytuje väčšiu presnosť filtra pre hlavné a satelitné reproduktory, s 8x vyšším rozlíšením v porovnaní so základným systémom MultEQ, s 8 meracími miestami.
Audyssey Dynamic EQ využíva pokročilé psychoakustické algoritmy neustále upravujúce tonálne vyváženie tak, aby zvuk, ktorý počujete, bol plného rozsahu, a to aj na nižších úrovniach hlasitosti. Audyssey Dynamic Volume vyhladzuje nepríjemné skoky hlasitosti, zvlášť z hlasným reklám.

Viaczdrojový / Multi-room


Užite si jeden zdroj v hlavnej miestnosti a počúvajte iný zdroj v inej miestnosti. Máte možnosť pripojiť dvojicu stereo reproduktorov do 2 dostupných kanálov v časti zosilňovača do 2. zóny počúvania, alebo sa môžete pripojiť 2. zónu cez výstupy stereo predzosilňovača. Môžete tiež pripojiť 2. zónu pomocou HDMI, keďže je AVR-X3200W vybavený dvoma HDMI výstupmi.

Duálny výstup subwoofera


S jediným subwooferom je frekvenčná odozva v oblasti hlbokých basov v rôznych častiach miestnosti často výrazne odlišná, v dôsledku prostredia miestnosti a rezonancie. Pripojením 2 subwooferov a ich umiestnením na rôznych miestach sa budete tešiť z vynikajúcich basov s presnejšou tonálnou bilanciou v dôsledku priemerovania reakcie v miestnosti.

Farebne odlíšené 4-cestné terminály reproduktorov

 

Vysoko kvalitné svorky reproduktorov s funkciou multi-way umožňujú pripojiť rad reproduktorových káblových koncoviek, vrátane banánikov. Sú tiež farebne rozlíšené pre správnu prípojku a farebne odlíšené štítky na reproduktorové káble sú v cene.

Pohodlný USB port


Praktický USB port na prednom paneli umožňuje streamovať hudbu priamo z iPodu touch, iPhone a iPad-u a zároveň nabíjať zariadenia. 
Môžete tiež pripojiť USB disk a počúvať MP3 a WAV súbory. AVR-X3200W je kompatibilný s audio súbormi vysokým rozlíšením, vrátane DSD (2,8 MHz) a FLAC bezstratovým dekódovaním FLAC až 24-bit/192-kHz. 

 

Jednoduché použitie funkcií pre rýchly výber


AVR-X3200W ponúka 4 funkčné tlačidlá rýchleho výberu na prednom paneli a na ergonomickom diaľkovom ovládaní, ktoré vám umožnia dostať sa k svojim obľúbeným zdrojom rýchlo. Funkcia Quick Select si pamätá vaše preferované nastavenie zvuku pre každý z nich.

Ovládanie Denon HEOS Link IP


Uznávaný multi-room systém HEOS s multi-zdrojovým audio streamingom dokáže AVR-X3200W ovládať pomocou IP prostredníctvom HEOS Link, takže môžete ovládať receiver pomocou aplikácie HEOS.

Možnosti externého ovládania


Ako súčasť Denon IN • Command série zákazkovej integrácie priateľských A/V komponentov, je AVR-X3200W vybavený radom funkcií, ktoré poskytujú rozšírené možnosti ovládania a kompatibility s 3. stranami a integrácie zákazníckych riešení.

Pre kompatibilitu diaľkovým ovládaním s ostatnými zložkami vo vašom systéme domáceho kina je AVR-X3200W vybavený vstupom infračerveného diaľkového ovládania a výstupom na zadnom paneli, spolu s 12V spúšťacím výstupom.
AVR-X3200W sa dá tiež nastaviť a prevádzkovať ako počítač v domácej sieti a ovládať prostredníctvom IP protokolu a to buď prostredníctvom káblového pripojenia k miestnej sieti alebo cez Wi-Fi bezdrôtové pripojenie. Pre priame pripojenie k externým zariadeniam domácej automatizácie je AVR-X3200W vybavený sériovým portom RS-232C.

AVR-X3200W podporuje tiež Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol) a má Crestron Connected certifikáciu pre rýchlu a jednoduchú integráciu so zariadeniami domácej automatizácie Control4 a Crestron.

  • Váha 11,3 kg
  • Farba black