Denon AVR-X1200W Zobraziť plnú veľkosť

Denon AVR-X1200W

Sieťový 7.2-kanálový AV prijímač AVR-X1200W už prináša technológie z top kategórie AV modelov Denon a ponúka nevídanú pridanú hodnotu. Každý zo siedmich kanálov je osadený 145W diskrétnym zosilňovačom, ktorý zaistí, aby bol zvuk reproduktorov silný, kontrolovaný a plný jemných detailov.

Viac detailov

Dostupnosť: Dodanie: 1-5 dní

Len online

439,00 €

Ak chcete ešte viac rozšíriť zážitok z domáceho kina, AVR-X1200W je vybavený Dolby Atmos dekodérom a Dolby Surround upmixérom, aby dodal podmanivý multi-dimenzionálny zvuk do horných, alebo nad-hlavových reproduktorov, alebo ľahko inštalovateľný Dolby Atmos umožňujúci nasadenie „strieľacích“ reproduktorov až do konfigurácie 5.1.2. Navyše je pripravený pre upmixér DTS:X a DTS Neural: X, ktorý dokáže vytvoriť pohlcujúce zvukové pole okolo poslucháča bez ohľadu na počet inštalovaných reproduktorov (viac informácií nájdete na www.denon.com/dtsx). 

Aj keď ponúka preslávenú kvalitu zvuku Denon, AVR-X1200W je dodávaný so vstavaným rozhraním Bluetooth pre prenos hudby zo smartfónu, a dokonca aj s Wi-Fi pripojením na internet, aby ho bolo možné ľahko pripojiť k domácej sieti. Po pripojení AVR-X1200W prináša do obývacej izby doslova neobmedzené zdroje hudby a možnosti streamovania, vrátane Apple AirPlay, zariadení NAS (Network Attached Storage), internetových rádií a Spotify (k dispozícii za poplatok).  

Podporované sú tiež audio súbory s vysokým rozlíšením, ako je FLAC, AIFF alebo DSD a prehrávanie v bezstratovej zvukovej kvalite. Na jednoduché ovládanie všetkých funkcií je k dispozícii nová Denon AVR Remote App pre zariadenia s iOS a Androidom.

 

Pri pohľade na sekciu videaAVR-X1200W je vybavený radom pokročilých funkcií, vrátane kompatibility s najnovšou špecifikáciou HDCP 2.2 na všetkých vstupoch HDMI,  potrebnou pre prehrávanie 4K Ultra HD obsahu chráneného proti kopírovaniu

 

Z celkovo šiestich HDMI vstupov sa jeden nachádza na čelnom paneli. Môžete na ne pripojiť dostatok moderných HDMI zariadení, ako  set-top-boxy, herné konzoly, Blu-ray prehrávače a streamovacie boxyrovnako ako TV zvuk prostredníctvom ARC (Audio Return Channelpre HDMI spojenie receivera a TVAVR ďalej podporuje plné rozlíšenie 4K Ultra HD spolu s 4:4:4 Pure Color sub-vzorkovaním, HDR a BT. 2020. Samozrejmosťou je tiež 3D kompatibilita na všetkých vstupoch HDMI.

  • Váha 8,6 kg
  • Farba black