Denon AVR-X520BT Zobraziť plnú veľkosť

Denon AVR-X520BT

Perfektná kombinácia vysokého výkonu a vysokej hodnoty.

Denon AVR-X520BT ponúka vynikajúcu zvukovú vernosť, kompatibilitu s najnovšími špecifikáciou HDMI, spolu s najnovšími špecifikáciami HDCP 2.2. Video sekcia zahŕňa 5 HDMI vstupov, z ktorých 3 podporujú 4K Ultra HD / 60 Hz plnú snímkovú frekvenciu a 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkovanie pre maximálny zážitok z domáceho kina. 

Viac detailov

Dostupnosť: Dodanie: 1-5 dní

Len online

289,00 €

Prehľad

Perfektná kombinácia vysokého výkonu a vysokej hodnoty. Denon AVR-X520BT ponúka vynikajúcu zvukovú vernosť spolu s radom pokročilých funkcií, ktorá zahŕňajú kompatibilitu s najnovšími špecifikáciou HDMI, spolu s najnovšími špecifikáciami HDCP 2.2, ktoré sú potrebné pre obsah 4K Ultra HD chránený proti kopírovaniu. Video sekcia zahŕňa 5 HDMI vstupov, z ktorých 3 podporujú 4K Ultra HD / 60 Hz plnú snímkovú frekvenciu a 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkovanie pre maximálny zážitok z domáceho kina. 

Náš exkluzívny Denon Setup Assistant vás rýchlo a ľahko prevedie procesom nastavenia, ktorý zahŕňa automatickú konfiguráciu reproduktorov a optimalizáciu pomocou dodaného meracieho mikrofónu. Okrem bezdrôtového Bluetooth audio streamingu je AVR-X520BT tiež vybavený pohodlným USB portom na prednom paneli pre streamovanie vašich obľúbených skladieb a pre nabíjanie prenosných zariadení. Aplikácia Denon 500 Series Remote App vám umožní ovládať prístroj prostredníctvom vášho zariadenia Bluetooth.

Zabudovaný bezdrôtový Bluetooth streaming

AVR-X520BT ponúka Bluetooth streaming pre Bluetooth zariadenia, ktoré podporujú profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Stačí len vybrať AVR-X520BT z Bluetooth menu vášho zariadenia pre zapnutie prijímača a môžete hrať svoju hudbu. AVR-X520BT si vie zapamätať až 8 spárovaných Bluetooth prístrojov, takže aj rodina a priatelia môžu počúvať svoje obľúbené skladby.

4K Ultra HD / 60 Hz video; HDCP 2.2

AVR-X520BT je vybavený 5 HDMI vstupmi,  podporuje 4K Ultra HD / 60 Hz plnú snímkovú frekvenciu a 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkovanie, spolu s 3D kompatibilitou na všetkých HDMI vstupoch. Je tiež vybavený HDCP 2.2 spracovaním signálu, požadovanom pri 4K Ultra HD obsahu chránenom proti kopírovaniu.

Jednoduché nastavenie, jednoduché použitie

S naším exkluzívnym Setup Assistant-om spolu s stručným návodom na obsluhu, môžete pripojiť a konfigurovať systém domáceho kina ľahko a rýchlo. AVR-X520BT prichádza s meracím mikrofónom, ktorý upravuje kritické systémové parametre pre váš systém reproduktorov a posluchový priestor.

Unikátna Bluetooth App

Stiahnite si 500 Series Denon Remote app a ovládajte svoj AVR-X520BT z vášho zariadenia s Bluetooth. Funkcie zahŕňajú zapnutie / vypnutie, zvyšovanie / znižovanie hlasitosti, Mute (stlmenie) a voľbu zdroja. Aplikácia je teraz k dispozícii vo verzii pre Android, a čoskoro bude ponúkaná aj vo verzii pre iOS.

Jednoduché použitie pre rýchly výber funkcií

Vďaka čistému dizajnu predného panelu je AVR-X520BT vybavený 4 tlačidlami pre rýchly výber funkcií (Quick Select), ktoré umožňujú výber z vašich najobľúbenejších vstupných zdrojov a ergonomicky navrhnuté diaľkové ovládanie má tiež tlačidlá pre rýchly výber. Vďaka funkcii Quick Select si AVR-X520BT pamätá vaše preferované zdroje, rovnako ako vaše preferované nastavenie zvuku pre každý zdroj, takže si môžete vychutnať zvuk presne na mieru s každým z nich. Tlačidlá možno vybrať aj prostredníctvom Bluetooth App.

 

Diskrétny koncový výkonový stupeň 

Všetkých 5 výkonových zosilňovacích stupňov je skutočnej triedy zosilnenia AB a sú nakonfigurované z diskrétnych vysokoprúdových výkonových tranzistorov, ktoré dokážu ľahko riadiť reproduktory s nižšou impedanciou 6 ohmov, pričom každý kanál je dimenzovaný na maximálny výkon 130 wattov.

USB pripojenie

Okrem mnohých analógových a digitálnych A/V konektorov AVR-X520BT ponúka aj pohodlný USB port na prednom paneli, ktorý je kompatibilný s prenosnými zariadeniami USB. Cez tento port môžete prehrávať širokú škálu typov zvukových súborov, vrátane MP3, WMA, FLAC a MPEG-4/AAC záznamov.

  • Váha 7,5 kg
  • Farba black