Dynamat Dynaliner 1/2 Zobraziť plnú veľkosť

Dynamat Dynaliner 1/2

Tlmiaci Plát 

Viac detailov

Dostupnosť: Dodanie 1-5 dní

139,90 €

Popis: Dynamat Dynaliner je ultraľahký izolačný materiál. V tmavo-šedej farbe je Dynamat Dynaliner dostupný v hrúbkach 1/8, 1/4 a 1/2 palca. Dynaliner je samolepiaci, použité je akrylové lepidlo odolné vysokým teplotám. Optimálny výkon Dynamat Dynaliner podáva pri teplotách od -34°C do 94°C.

Akustické a tepelné vlastnosti: Dynamat Dynaliner je ultraľahký izolátor. Používa sa na pokrytie vrstvy Dynamatu. Tento tlaku a roztrhnutiu odolný materiál má najlepšie termoizolačné vlastnosti, aké sú dostupné v jednovrstvovom materiále typu syntetická pena. Dynaliner je odolný voči ropným produktom a neabsorbuje vodu. 

Aplikácia: Dynamat Dynaliner poskytuje zvukovú a vynikajúcu teplotnú izoláciu strechy, podlahy, dverí, kapoty a kufra Vášho auta.

Insštalácia: Dynamat Dynaliner môže byť pred montážou narezaný do potrebnej veľkosti a tvaru nožnicami alebo nožom. Dynaliner je samolepiaci. Aplikačná plocha musí byť pred montážou odmastnená a zbavená akýchkoľvek nečistôt. Pre najlepší výsledok je odporúčane Dynaliner lepiť postupne z od jednej strany k druhej s použitím mierneho tlaku. 

Hrúbka plátu je 1,28cm.