Dynamat DynaPad Zobraziť plnú veľkosť

Dynamat DynaPad

Tlmenie Podláh

Viac detailov

Dostupnosť: Dodanie 1-5 dní

179,90 €

Popis: Dynamat DynaPad je štvorvrstvový kompozitný materiál. Vrstva vinylu je vložená medzi dvoma vrstvami silnej akustickej peny, s vrstvou uretánu hore. DynaPad je navrhnutý pre použitie pod kobercami auta ako zvuková a tepelná bariéra. Rovnaké využitie ale nájde aj v interéroch bytov a komerčných priestorov. Materiál je odolný teplotám od -40°C do 107°C.

Akustické vlastnosti: Účinnosť Dynamatu DynaPad závisí na schopnosti materiálu vytvoriť účinnú bariéru medzi zdrojom hluku a poslucháčom.Bariéra vložená medzi dve vrstvy akustickej peny vytvára bariérovo-absorbčný zvukový izolačný systém. Tento systém maximalizuje množstvo zvukov, ktoré môžu byť zastavené.

Aplikácia: Dynamat DynaPad je optimalizovaný pre použitie pod kobercami v automobilovom priemysle, bytových a komerčných aplikáciách. Možná je však aj aplikácia všade tam, kde sa vyžaduje použitie penovej akustickej bariéry.

Inštalácia: Dynamat DynaPad sa pred insštaláciou môže orezať na požadovú veľkosť a tvar nožnicami alebo nožom. Z inštalačného priestoru je potrebné odstrániť prach, mastnotu a vlhkosť a iné cudzie telesá. Pri použití pod koberec nie je potrebné žiadne lepenie. Pri aplikácii na iné plochy je vhodné použiť spejové lepidlo.