Denon AVR-X2200W Zobraziť plnú veľkosť

Denon AVR-X2200W

Nový AVR-X2200W používa zosilňovač so 150 wattmi na kanál pre ešte väčšiu silu. Je vybavený celkovo 8 HDMI vstupmi a 2 HDMI výstupmi . Okrem toho je vybavený výkonným video procesorom pre upscaling a prekódovanie štandardného rozlíšenia a HD video zdrojov (analógové aj digitálne vstupy signálu) až na 4K Ultra HD rozlíšenie pre dokonalý zážitok .

Viac detailov

Dostupnosť: Dodanie: 1-5 dní

Len online

539,00 €

Väčší rozsah vstupov, možnosti ovládania a druhá zóna pre-out umožnia, aby sa AVR-X2200W stal skutočne univerzálnym a vyspelým ovládacím AV centrom za veľmi atraktívnu cenu.

S exkluzívnym Denon Setup Assistant a Quick Start sprievodcom je nastavovanie AV prijímača Denon rýchle a jednoduché. Automatické akustické meranie miestnosti Audyssey MultEQ XT a korekčný systém zabezpečia pre inštalované reproduktory akustiku zodpovedajúcu individuálnym parametrom miestnosti pre najplynulejšiu a najprirodzenejšiu tonálnu rovnováhu. 

 

Audyssey Dynamic Volume ponúka nastavenie hlasitosti v reálnom čase a Audyssey Dynamic EQ zlepšuje priestorové zvukové efekty systému pri nízkych úrovniach hlasitosti. Celý tento balík funkcií sa stará o bezproblémové nastavenie a jednoduchú obsluhu a optimalizáciu počúvania v reálnom čase.
Ponuku úžasnej a výkonnej sady funkcií novej generácie rozširuje u nových modelov série X unikátny režim Denon Eco. Ten poskytuje možnosť znížiť celkovú spotrebu energie a zobrazuje Eco Meter, ktorý vám umožní vidieť účinok zníženej spotreby. Režim Auto Eco automaticky prepína medzi normálnym a Eco režimom, v závislosti na úrovni zvolenej hlasitosti.

  • Váha 9,7 kg
  • Farba black